آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها کاربرد مهمی دارد .

۵۱ مطلب در تیر ۱۳۹۸ ثبت شده است

۲۶
تیر

5 نکته ساده برای حفاظت از وب سایت شما از هکرها

هر روز گذر از اخبار جدیدی از نشت اطلاعات شخصی در اینترنت به ارمغان می آورد. اطلاعات کارت اعتباری متعلق به میلیون ها کاربر یا شناسه های ایمیل و رمزهای عبور آنها، تصاویر برهنه شخصی افراد مشهور یا حتی اطلاعات طبقه بندی شده دولتی طبقه بندی شده - دنیای هکرها اینترنت و عدم امنیت آن را در هر سطح ممکن، دموکراتیزه کرده است.


در حال حاضر ممکن است بدانید که این چه چیزی در مورد وبلاگ یا وب سایت بی ایمنی شما وجود دارد که اطلاعات کارت 

  • فاطمه علیزاده
۲۵
تیر

HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext) و CSS (Cascading Style Sheets) دو تکنولوژی اصلی برای ساختن صفحات وب هستند. HTML ساختار صفحه را فراهم می کند، CSS (طرح بصری و صوتی) برای انواع دستگاه ها. همراه با گرافیک و اسکریپت، HTML و CSS بر اساس ساخت صفحات وب و برنامه های وب است. درباره موارد زیر بیشتر بدانید:


HTML چیست؟

HTML زبان برای توصیف ساختار صفحات وب است. HTML به نویسندگان کمک می کند تا:


  • فاطمه علیزاده
۲۵
تیر

ورق های سبک درونی

ورق های سبک درونی شما به شما اجازه می دهد که سبک ها را مستقیما به یک عنصر HTML اضافه کنید.


ورقهای درون خطی یک اصطلاح است که به اطلاعات جدول سبک مربوط به عنصر فعلی مربوط می شود. با این کار، منظورم این است که به جای تعیین یک سبک یک بار، سپس اعمال سبک در برابر تمام موارد یک عنصر (مثلا تگ <p>)، شما فقط سبک را به نمونه ای که می خواهید سبک را اعمال کنید، اعمال کنید. در واقع، این واقعا یک لیست سبک به طور خاص نیست، بنابراین اصطلاح دقیق تر سبک های درون خطی خواهد بود.


نحو

در کد زیر ما CSS را با استفاده از سبک های درون خطی اضافه کردیم. شما می توانید بگویید که ما سبک ها را به برچسب <p> با استفاده از ویژگی سبک اضافه کرده ایم.

<p style="color: #ff9900">This text has been styled using inline style sheets.</p>


<font style = "font-size: x-large؛ color: # ff9900"> با استفاده از ورق های سبک درون خطی - یا این سبک های درونی است؟ </ p>


استفاده از سبک های درون خطی به عنوان صفحات سبک جاسازی شده، ورق های سبک وارد شده یا اتصال به یک ورقه سبک خارجی نیست. برای مشخص کردن اطلاعات سبک برای بیش از یک عنصر، باید یک صفحه سبک را در هدر سند HTML جایگذاری کنید.


بهتر است، شما باید سبک را در یک ورق سبک خارجی تعریف کنید، سپس به آن ورق سبک لینک دهید. پس از آن میتوانید سبک را در اسناد HTML چندگانه اعمال کنید.

  • فاطمه علیزاده
۲۴
تیر

Inline، Embedded، و External CSS Explained

یکی از جاذبه های CSS این است که می توان آن را در سه روش مختلف - درون خطی، جاسازی شده و مرتبط استفاده کرد، که آن را مکمل HTML بسیار انعطاف پذیر می کند. در اینجا سه ​​راه برای اجرای CSS وجود دارد:

سبک های درونی

یک قاعده سبک درونی به طور مستقیم به یک تگ HTML در جریان کد منبع شما کدگذاری می شود، درست همانطور که از ویژگی HTML استفاده می شود. هدف از سبک های درون خطی این است که به شما اجازه می دهد تا قوانین سبک جاسازی شده یا مرتبط مرتبط را تغییر دهید یا تغییر سریع سبک را جایی که قاعده استفاده مجدد را نمی خواهید. به عنوان مثال، شما 

  • فاطمه علیزاده
۲۴
تیر

عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است

درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش

  • فاطمه علیزاده
۲۳
تیر

نظرات مدیریت در کد منبع یا متن تفسیر دیگری را مدیریت کنید


نظرات معمولا به یک یا دو طعم بسته می شود، بسته به زبان برنامه نویسی مورد نظر:


بلوک نظرات: هر متن از متن را محصور کرده و آن را به نوشتار یا کامپایلر نامرئی کنید. متن ممکن است چند خط یا فقط یک بخش از یک خط را در بر بگیرد.

  • فاطمه علیزاده
۲۳
تیر

چگونگی اضافه کردن / استفاده از نظرات در HTML، CSS، PHP، JS

 

این آموزش به شما نحوه اضافه کردن و استفاده از نظرات در فایل های پی اچ پی، HTML، CSS، JS را نشان می دهد.


نظر یک رشته از کد یا متن در HTML، XML، CSS، JS و دیگر زبان های برنامه نویسی است که در مرورگر وب شما قابل مشاهده نیست. این امر به ارائه برخی از اطلاعات در مورد کد، به طور موقت آن را غیر فعال کردن، و یا ارائه بازخورد دیگر از توسعه دهندگان کد.


  • فاطمه علیزاده
۲۲
تیر

امنیت وب سرور حفاظت از دارایی های اطلاعاتی است که می تواند از یک وب سرور قابل دسترسی باشد.


امنیت وب سرور برای هر سازمان ای است که یک وب سرور فیزیکی یا مجازی متصل به اینترنت دارد مهم است. این نیاز به دفاع لایه ای دارد و مخصوصا برای سازمان هایی که وبسایت های مبتنی بر مشتری دارند مهم است.  • فاطمه علیزاده
۲۲
تیر

ایجاد وب سایت های امن و فرم ها: آنچه شما باید بدانید

فرد یک مدیر اجرایی کسب و کار مشغول است. او یک توسعه دهنده ارزان را به صورت آنلاین استخدام کرد تا وبسایت پزشکی مطمئن خود را برای او تنظیم کند. توسعه دهنده یک گواهینامه SSL و صفحات راه اندازی که در آن بیماران می توانند قرار ملاقات ها را انجام دهند و پزشک می تواند درخواست و اعلامیه های بیمار را "به طور ایمن" دریافت کند. با این حال، توسعه دهنده آموزش واقعی در امنیت نداشت، هیچ کدام در HIPAA، و در نتیجه، PHI به صورت روشن ارسال شد، هیچ پیگیری های حسابرسی و یا سیاهههای مربوط وجود دارد، امنیت SSL اجرا نشد، و ممکن است دیگر مسائل جدی زحمت سایت بدترین قسمت  هیچ کس نمی دانست.


  • فاطمه علیزاده
۲۱
تیر

کدام SSL باید برای افزایش رتبه گوگل رتبه بندی گوگل را خریداری کنم؟

مزایای رتبه بندی موتورهای جستجو و افزایش اعتماد کاربر از نصب SSL در سراسر سایت.


گوگل به تازگی اعلام کرد که داشتن گواهی SSL آسانترین چیزیست که صاحبان سایت می توانند برای ارتقا رتبه بندی SEO انجام دهند.


  • فاطمه علیزاده